Milan pergatit rikthimin e Andrea Conti!

Sipas mjekeve te Milan Andrea Conti mund te rikthehet me skuadren pas mesit te shtatorit dhe nese gjerat shkojne mire mund te jete i gatshem per trajnerin Rino Gattuso. Andrea mund te jete nje alternative me shume per krahun e djathte por duke pare mungesen e gjate te mbrojtesit veshtire se do te zere nje vend ne formacion te pakten deri ne janar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu