Milan per sulmin gati 70 milion euro!

Emri me i fundit per sulmin eshte Timo Werner i cili sipas mediave italiane kushton 70 milion euro, shifer kjo qe nuk i tremb kuqezinjte pasi sipas Gazzetta Dello Sport  mesohet se buxheti i drejtuesve te Milan per sulmin do te jete te 70 milion euro ndoshta duke patur parasysh ketu dhe shitjet e Kalinic  dhe Andre Silva!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu