Milan per Donnarumma kerkon 70 milion euro!

Drejtuesit e Milan kane bere te ditur se nuk jane te detyruar te shesin Donnarumma kete sezon veror, por vetem nese vjen nje oferte e mire atehere mund te ulen ne bisedime.

Me aq sa ben te ditur Tuttosport sot vlera e kartonit te Gigio shkon ne 70 milion euro dhe vetem nese ndonje klub arrin te paguaje kete shifer mund te marre sherbimet e lojtarit italian!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu