Milan ortak i ri per Mr Li?

Sipas Gazzetta dello Sport Yonghong Li eshte ne kerkim te nje partneri te ri qe mund ta ndihmonte ne menaxhimin e Milanit, nder to te ishte ne gjendje per te ndihmuar ne rifinancimin e borxhit me Elliott.

Mberritja e nje ortaku te ri ne aksione do te ndihmonte Mr Li per menaxhimin me te mire te klubit si dhe do te shikohej me sy me te mire nga UEFA – shkruan Gazzetta dello Sport sot!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu