Milan oferte per Badelj!

Sipas Corvino sot Milan Badejl i ka deklaruar se nuk do te rinovoje me Fiorentina kete sezon. Po sipas Alfredo Pedulla pak me pare ne nje postim te tij ne Twitter Milan ka ofruar 2.5 milion euro ne sezon per kroatin dhe nje kontrate 3 vjecare, nderkohe dhe Lazio e kerkon lojtarin por mesfushori preferon kuqezinjte e Gattuso!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu