Milan nis kontaktet me sulmuesin anesor te Nice Allan Saint-Maximin!

DAEJEON, SOUTH KOREA - MAY 28: Allan Saint-Maximin of France celebrates after scoring the opening goal during the FIFA U-20 World Cup Korea Republic 2017 group E match between New Zealand and France at Daejeon World Cup Stadium on May 28, 2017 in Daejeon, South Korea. (Photo by Alex Livesey - FIFA/FIFA via Getty Images)

Sipas mediave italiane drejtues kuqezi kane nisur kontaktet me sulmuesin anesor Allan Saint-Maximin. Lojtari i Nice mbreme ka patur nje telefonate midis Maldini dhe agjentit te lojtarit por veshtire se tratativa shkon mire per kete sezon merkato pasi koha eshte e limituar po ashtu dhe klubi francez nuk deshiron te privohet nga lojtari tani. Po Sipas mediave italiane flitet se agjenti lojtarit ka mberritur ne Milano por me shume kjo transferte mund te behet ne veren e ardhshme edhe pse asgje nuk perjashtohet!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu