“Milan, ngri zërin ndaj arbitrave! Sjellja e tyre po bëhet shqetësuese tani”

Shoqata e aksionareve të vegjël të Milan ka publikuar këtë mesazh në Tëitter në lidhje me sjelljen e gjyqtarëve ndaj ekipit kuqezi kohët e fundit.

Gjithçka e nisur edhe nga faqja e parë e Gazzetta dello Sport që ka sulmuar kuqezinjtë me Milan VAR pra duke mos u ndalur te gabimet e arbitrit por fakti që ka dyshime për episodet dhe kaq…

“Shoqata e Aksionerëve të Vegjël – APA Milan vëzhgon me shqetësim sjelljen e klasës abitrare ndaj Milanit, në një momenti vendimtar të sezonit dhe fton klubin të ngrejë zërin në vendet e duhura”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu