Milan neser ne Nyon perballe Uefa-s!

Eshte caktuar data 19 dhe neser ne Nyon eshte dite vendimtare per fatet e se ardhmes ne Europe per Milan e cila rrezikon disa sanksione si dhe perjashtimin nga Europa League.

Uefa nuk mund te vendose qe neser duke marre 48 apo 72 ore kohe per te vendosur. Ne delegacionin e Milan pervec Marco Fasone do te jene dhe avokatet Valentina Montanari, keshilltari Roberto Capelli si dhe Pergjegjesi ne komunikim Fabio Guadagnini.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu