Milan ne sulm per Milinkovic Savic!

Nga Roma vijne lajmet se Milan eshte duke mbyllur transferimin e Milinkovic Savic te kuqezinjte, oferta eshte Laxalt plus 9 milion euro per huazimin dhe me detyrim blerjeje per 70 milion euro ne vere. Sa i vertete eshte lajmi kjo mbetet per te pare por zerat e fundit kane filluar te shtohen cdo dite e me shume!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu