Milan ne Nyon me ortakun e ri?

Yonghong Li eshte duke punuar ne shume drejtime per shitjen e aksioneve te tij drejt nje ortaku te ri deri ne fund te qershorit. Por kjo gje e penalizon Milanin per gjyqin ne Nyon te Zvicres, dhe drejtuesit kuqezinj po mendojne te pershpejtojne procedurat per te shkuar ne Nyon me firmen e ortakut te ri ne klub.

Kjo gje do te bente qe drejtuesit e Milan te kishin nje karte plus per ti treguar Uefa-s ne 19 Qershor date ku do te vendoset e ardhmja e Milan ne Europe!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu