Milan ne ankth per Calhanoglu!

Milan ne ankth per Calhanoglu. Mesfushori kuqezi ka patur nje demtin ne gju diten e marte, kishte dhimbje por dukej se nuk do ishte nje problem i madh dhe Gattuso e therret per ndeshjen kunder Torino.

Por perpara ndeshjes lojtari ndjen dhimbje dhe nuk e nis ndeshjen si titullar. Sot do te behen analizat por frika eshte se lojtari do te mungoje per nje kohe te gjate pasi mund te jene demtuar ligamentet e gjurit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu