Milan ndryshon objektiv? Idea De Paul!

Rodrigo De Paul po behet me shume se nje ide per kuqezinjte, lojtari i cili ka kerkuar largimin per nje skuader me te madhe se Udinese mund te behet nje objektiv per Milanin duke pare dhe zgjatjen e tratatives me Veretout mesfushorin e Fiorentina i cili mund te shkoje te Roma pasi Milan kerkon te fuse kartonin e Biglia ne tratative me Fiorentina.

Argjentinasi i cili ne janar ishte shume prane firmes me Inter ndersa per Napoli eshte zgjedhje e dyte pas James Rodriguez mund te kaloje ne Milano krahu kuqezi. Nderkohe Roma eshte e interesuar per Suso i cili mund ti hape rruge perfundimisht kesaj tratative, Udinese kerkon 30 milion euro per kartonin e lojtarit por nese do te pranoje ndonje lojtar ne tratative atehere do ishte me e lehte dhe per drejtuesit e Milanit te fillonin zyrtarisht bisedimet per nje transferim te mundshem te mesfushorit i cili pelqehet shume dhe nga trajneri Giampaolo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu