Milan ndryshime ne sulm, Depay i pari ne liste!

Per te mesuar me shume rreth buxhetit qe Milan do te shpenzoje ne vere duhet te mesoje ne fund te muajit denimin nga UEFA me pas te pogramoje merkaton per sezonin e ardhshem.

Por emrat e pare tashme kane dale, sipas Tuttosport sot sulmi eshte reparti ku do te kete me shume ndryshime, emri pare ne liste eshte Memphis Depay sulmuesi krahut te Lyon eshte nje nga objektivat e drejtuesve kuqezinj.

Me pas do te mendohet dhe per qender sulmuesin ku emrat kryesore jane Falcao dhe Cavani ku ky i fundit mund te shkembehet dhe me Donnarumma, por gjithmone ne fillim do mendohet per daljet ku Kalinic dhe ndoshta dhe Andre Silva do te mendojne qe tani per nje skuader te re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu