Milan ndeshje `pokeri` midis Commisso dhe Li

Milan eshte akoma me probleme financiare dhe Gazzetta dello Sport eshte perqendruar sot ne ndeshjen e pokerit midis Mr Li dhe Commisso.

Mr Li nuk flet dhe tratativa mbetet ne heshtje, por manjati Amerikan eshte duke pritur nje sinjal pasi oferta e tij eshte e vlefshme akoma pasi Mr Li akoma nuk e ka likujduar Fondin Elliot per 32 milion eurot te cilet duhet ti paguaje deri ne 6 korrik diten e premte kur eshte dhe afati fundit. Nje loje pokeri pasi dhe koha per Mr Li po shtrengohet akoma me shume dhe dita e premte eshte shume prane, nese nuk i gjen 32 milion eurot ose do humbase gjithcka ose i duhet te shese aksionet Commissos..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu