Milan-Morata por me pare kuqezinjte duhet te shesin!

Sipas Sport Italia pas udhetimit te Fasone dhe Mirabelli ka takuar emisare te lojtarit spanjoll Morata dhe paraprakisht drejtuesit kane marre ok nga sulmuesi por me pare Milan duhet te mendojne per shitjet me pas per blerjet.

Me Kalinic drejt Atletico Madrid, me Bacca drejt largimit por dhe me Andre Silva ne dyshim jane pikepyetjet e para me nje merkato qe pritet te zhbllokohet pas dates 21 Korrik!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu