Milan merkato e bllokuar!

Sipas lajmeve qe vijne nga zyrat e Casa Milan deri ne 21 Korrik atehere kur do te behet dhe mbledhja e CDA merkato e Milan do te jete e bllokuar deri ne zgjedhjen e Presidentit ose ne ndryshime ne administrate dhe me pas do te filloje merkato per klubin kuqezi aq sa dhe largimi Locatelli te Sassuolo eshte bllokuar per kete motiv!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu