Milan mendon per mesfushen!

Pas shume demtimeve Milan mendon per Diawara ne mesfushe, Paqueta do kerkoje kohe ambjentimi pasi vjen nga nje kampionat tjeter dhe Gattuso kerkon nje mesfushor me te gatshem per Seria A, por De Laurentis kerkon 50 milion euro per kartonin e lojtarit.
Ancelotti mund te jape nje ndihme kuqezinjve duke e dhene ne forme huazimi mesfushorin me te drejte blerjeje te nje shume me te ulet!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu