Milan mendon per mesfushen, Vidal emri me i ri!

Sipas Tuttosport Jo vetem Ibrahimovic, Milani eshte duke menduar dhe per Arturo Vidal mesfushorin e Barcelones i cili kete vit nuk ka patur shume minuta ne dispozicion. Lojtari nuk eshte i kenaqur tek Barcelona, menaxheri tij ja ka ofruar Leonardos dhe ka kerkuar largimin ne janar nga klubi blaugrana.

Leonardo eshte duke monitoruar me kujdes situaten e Vidal, por dhe duke pare me kujdes gjendjen e tij shendetesore pasi ne fillim te sezonit kiliani pati nje demtim!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu