Milan mendon per Castillejo te Villareal!

Pervec se eshte nje eshte nje sulmues anesor ai eshte dhe nje bomber. Futbollisti datelindjes 1995 shpertheu sezonin e kaluar tek Villareall. Per te arritur tek Castillejo i cili mund te ishte nje alternative shume e mire e Susos, Milani por mendon te fuse ne loje kartonin e Baccas. Kjo do ndihmonte te ulte dhe pak anen financiare te Castillejo. Te gjejne akordin nuk do jete shume e lehte por kolumbiani nuk deshiron te rikthehet ne Milano nderkohe qe Milani ka gati zgjidhjen per ti plotesuar deshiren.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu