Milan me Gattuso kunder ekipeve big ka ndryshuar gjithcka!

Keto rezultate ne fazen e pare nuk ndodhnin, me ardhjen ne pankine te Gattuso ka ndryshuar gjithcka ne raport ne ndeshjet direkte me skuadrat e medha.

Milan i Montelles ne fazen e pare i humbi te gjitha ndeshjet kunder Lazio, Roma, Inter, Juventus, Napoli si dhe me Sampdoria dhe te jepte pershtypjen qe nuk mund te luante me asnje skuader si e barabarte.

Ndryshe ka ndodhur ne fazen e dyte me Gattuso ku fitoi me Romen, me Lazio, me Sampdoria, barazoi me Inter dhe Napoli, dhe ka humbur vetem me Juventus.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu