Milan largon Donnarumen, Reina – Plizzari dyshja e portjereve

Pepe Reina tashme e ka zyrtarizuar largimin tek Napoli. Portjeri Spanjoll ka nenshkruar nje kontrat 3 – vjecare me Milanin dhe do perfitoj 3 milion euro ne sezon. Mesaduket Donnaruma eshte prane largimit tek Paris SG nga i cili pritet te Milani perfitohet jo pak. Nderkohe drejtuesit kuqezi po mendojne te afrojne Plizzarin portjerin 18 vjecar qe cilesohet si nje talent. Nje ide e mire per tu rritur nen tutelen e nje portjeri me eksperjenc si Reina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu