Milan kontakton Antonio Conten!

during a Chelsea training session on the eve of their UEFA Champions League match against AS Roma at Chelsea Training Ground on October 17, 2017 in Cobham, England.

Sipas Alfredo Pedulla Milani ka kontaktuar Antonio Conten,ky i fundit ka pranuar te transferohet tek Milani por ka kerkuar disa jave kohe qe te mbyll problemet me Chelsean. Per kte gje eshte informuar dhe Gattuso por per momentin do vazhdohet perpara me Gattuson.

Milani eshte duke bere nje revolucion te madh dhe askush nuk eshte i paprekshem.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu