Milan ja sa kushton hyrja ne Europe!

Nuk eshte Champions por Europa League ka e te ardhurat e saj dhe Milan do kerkoje medoemos te mos mungoje ne fund te sezonit.

Sipas Tuttosport nqs kuqezinjte bejne te njejten ecuri ne Europe do te sillnin ne kasat e Milan 15 milion € ku 6 milion jane te ardhura nga kualifikimi fitoret apo barazimet ne ndeshjet ne grup dhe ne kualifikuese, ndersa 8 milion € vijne te ardhura nga stadiumi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu