Milan ja cfare mund te ndodhe ne CAS!

Sipas Gazzetta dello Sport nese Milan merr nje denim per perjashtimin nga Kupat e Europes atehere drejtuesit e Milan do ti drejtohen CAS te Lozanes i cili merr vendimin e saj pas 10 ditesh.

Po cfare mund te ndodhe? Ne CAS Milan shpreson te fitoje dhe te ktheje mbrapsh denimin e UEFA i cili mund te marre me pas nje vendim tjeter te cilet jane:

1- Gjobe e majme klubit

2- Gjobe plus reduktim lojtaresh te regjistruar ne Europe

3- Reduktim lojtaresh deri ne 21 te regjistruar ne Europe

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu