Milan idea Mustafi per mbrojtjen!

Me lamtumiren e Zapata dhe problemet e Caldara me demtimet ne vere Milan duhet te shikoje rrotull per te zevendesuar largimet dhe per te sistemuar mbrojtjen. Sipas Tuttosport Milan ka hedhur syte te mbrojtesi i Arsenal me origjine shqiptare Shkodran Mustafi. Sipas gazetes ne Londer jane te bindur se lojtari do te largohet kete sezon dhe Milan do te ishte nje mundesi e mire per lojtarin i cili do ta pranonte nje transferim te tille edhe ne huazim te kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu