Milan i rikthehet punes!

Pas pushimeve te fundvitit lojtaret neser diten e hene i kthehen serish stervitjeve per te pergatitur fazen e dyte te sezonit ku i presin perballje te forta qe ne muajin janar ku nis diten e shtune kunder Sampdoria Ora 18:00 per Kupen e italise, me pas Finalja e Superkupes kunder Juventus, dhe 21 / 26 janar Genoa/Napoli ne Seria A.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu