Milan i përplas derën fytyrës Raiolas

“Milan, derën fytyrës. Tani çahet raporti me Raiola, Donaruma t’i dalë zot vetes”. Ka qenë ky titulli i djeshëm i gazetës torineze “Tuttosport”.

Sipas të përditshmes piemonteze, ky titull sqaron se ardhja e Mike Maignan dëshmon qartazi se në shtëpinë kuqezi nuk duan më të presin Gigio.

Dhe, për këtë arsye kanë mbyllur përpara kohe telenovelën e rinovimit me të. Milani ka zgjedhur kështu edhe portierin titullar, teksa nuk dihet ende se ku do të shkojë Donaruma.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu