Milan-Guizhou akord midis dy klubeve!

Sot Milan luan ndeshjen me te rendesishme te sezonit ate kunder Fiorentina, ndeshje e cila me nje fitore mban kuqezinjte ne vendin e 6 dhe pa patur nevoje per ndeshje playof ne vere qe do ti prishte planet drejtuesve te Milanit.

Por sot Milan dhe klubi kinez Guizhou do te firmosin nje bashkepunim sportiv dhe teknik midis paleve, jo rastesisht presidentja e klubit kinez Wen Xiaoting ndodhet ne Milano dhe sot do te jete e pranishme ne San Siro!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu