Milan goditja Saint-Maximin!

Sipas Sportmediaset Milan ka arritur akordin me klubin francez Nice per sulmuesin anesore Saint-Maximin. Pas tentativave ne merkaton e janarit ku Milan provoi per te marre sherbimet e lojtarit edhe duke marre ok e sulmuesit tashme duket cdo gje e mbyllur. Klubi francez si duket eshte bindur duke pare dhe mirekuptimin e klubit kuqezi i cili nuk insistoi shume ne janar edhe pse kishte ok e lojtarit pasi per klubin francez ishte e rendesishme qe lojtari te qendronte deri ne fund te sezonit dhe me pas te vendoste per te ardhmen e tij. Pas Hector Herrera tashme dhe Saint-Maximin drejt Milanos!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu