Milan goditja e rradhes do te jete ne mesfushe!

Ashtu sic konfirmoi dhe Gattuso ne nje interviste se Milan eshte gati 90% i formuar pas mberritjes se Caldara dhe Higuain mbetet vetem ardhja e nje mesfushori te rendesishem per kuqezinjte e Rinos.

Rabiot? Fale shitjeve te Kalinic dhe Bacca Milan mund te kete ne dispozicion nje shume te mire per te investuar te mesfushori francez, 23 vjecari eshte nje nga deshirat e Leonardo i cili do kerkoje ta marre kete sezon pasi vitin tjeter Rabiot i mbaron kontrata me PSG.

Kovacic? Ne oret e fundit emri i Matteo Kovacic ka filluar te qarkulloje ne ambjentet kuqezi, sipas te dhenave emri i kroatit e nxit shume Drejtorin Teknik Leonardo per ti bere nje oferte Real Madrid pasi dhe vete futbollisti ka kerkuar largimin nga Madridi!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu