Milan gjithcka per Falcao!

Milan eshte ne kerkim te nje bomberi, nje sulmuesi me peshe dhe eksperience nje sulmues qe te beje diferencen. Nje si Falcao pak a shume. Kolumbiani mund te vije ne nje shkembim huazimesh me Andre Silva por problem eshte dhe paga e tij sepse sulmuesi te Monaco merr 8 milion euro ne sezon page e nje Top Player por gjithsesi kjo nuk do ishte problem per te dyja palet te gjenin nje gjuhe te perbashket!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu