Milan gati te ndryshoje `look`

Pas ndryshimit te presidences Milan eshte gati te ndryshoje dhe ne drejtim ku Mirabelli dhe Fasone per momentin jane ne dyshim per pozicionet e tyre. Edhe pas takimit ne Londer i Fasone me drejtues te Elliot nuk e kane konfirmuar ate ne pozicionin e tij, por jo vetem Fasone por dhe Mirabelli eshte ne dyshim.

Emri me i perfolur ditet e fundit per nje rikthim te Milan eshte ish futbollisti dhe ish trajneri Milan braziliani Leonardo i cili mund te marre nje rol te rendesishem ne klubin kuqezi. Por te gjitha keto priten te ndodhin pas dates 21 korrik dite ku eshte caktuar per tu mbledhur ne Casa Milan CDA mbledhje ku do te caktohet dhe Presidenti ri qe me shume gjasa do te jete Paolo Scarsoni!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu