Milan gati largimet!

Milan po mendon ne fillim largimet, Borini eshte pra klubit kinez Shenzhen ku lojtarit i ofrojne nje kontrate prej 5 milion euro ne sezon gati dyfishin qe merr te kuqezinjte dhe 6/7 milion euro per kartonin e tij, palet jane duke negociuar ende..

Por jo vetem sulmuesi por dhe Montolivo dhe Bertolacci jane prane largimit, Genoa eshte interesuar per te dy mesfushoret ku ne rast largimi do te kursenin ne buxhetin e Milan pagat e lojtareve konkretisht 4,6 milion euro (bashke me taksat) te Montolivo dhe 2 milion euro te mesfushorit tjeter Bertolacci!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu