Milan Formacioni mundshem vs Torino!

Gattuso po mendon per sfiden kunder Torino neser ora 20:45.

Ne krahun e djathte Abate fiton balotazhin me Calabria per nje vend titullari, Bonucci rikthehet ne qender te mbrojtjes duke formuar dyshen me Zapata.

Ne mesfushe Biglia Kessie dhe Bonaventura konfirmohen ndersa ne sulm serish Kalinic me Suso dhe Calhanoglu nga krahet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu