Milan fitorja mungon prej nje muaji!

Ishte 18 mars qe nga fitorja e fundit e kuqezinjve ne kampionat ndeshja kunder Chievo te cilen Milan e mori me nje permbysje fantastike.

Neser jemi 18 prill dhe Milan qe nga ajo ndeshje nuk ka marre asnje fitore, megjithate duhet te kujtojme se ne kete muaj jane luajtur ndeshje me skuadra si Juventus Inter Napoli e vetmja ndeshje ku kuqezinjte ndjehen te zhgenjyer eshte ajo kunder Sassuolo ku Milan meritonte me shume.

Keshtu qe neser kunder Torino Milan ka per detyre te rikthehet te fitorja edhe pse transferta e Torinos nuk eshte e lehte perkundrazi..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu