Milan fiton ne Marassi ndaj Genoa!

Me shume mungesa paraqitej sot Milan i Gattuso ndaj Genoa me Calabria Romagnoli Kessie Bonaventura Biglia apo dhe Higuain ishin mungesat kryesore, por ne fund kuqezinjte ja dalin te fitojne 0-2 me gola te Borini dhe Suso por me nje super Donnaruma ne porte ja dalin te marrin 3 piket dhe te kapin e vendin e 4 per momentin!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu