Milan fiton miqesoren ndaj Barcelones!

Nje gol i Andre Silves i dha fitoren kuqezinjve ne minuten e 92 ne ndeshjen e fundit te turneut amerikan kunder Barcelones.
Nje ndeshje ku foli me shume per Barcelonen dhe me nje Milan qe mbrohej mire. Mbyllet ketu turneu ne USA me nje fitore (Barcelona) nje barazim (Manchester Utd) dhe nje humbje ndaj Totenham.

Milan sot niset drejt Milanos ku do te vazhdoje pergatitjet per sezonin e ri te Seria A!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu