Milan-Fiorentina,formacioni i mundshem!

Sot ne oren 18;00 Milani do te luaj ndeshjen e fundit ne kete kampionat perball Fiorentines.Per sa i perket te rejave rreth formacionit Cutrone do te luaj ne vend te Susos dhe Locatelli ne vend te Biglias. Ky eshte formacioni i mundshem i Milanit:

Milan (4-3-3): G.Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Locatelli, Bonaventura; Cutrone, Kalinic, Calhanoglu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu