Milan Europa nje kusht.. perndryshe ndryshime kudo!

Dy ndeshjet e fundit kunder Atalanta dhe Fiorentina do te jene dy finale per Gattuso dhe per te gjithe skuadren dhe stafin.

Te mos shkosh ne Europe shkruan sot Gazzetta dello Sport eshte nje deshtim per te gjithe, per Mirabelli per merkaton e deshtuar per Gattuso po ashtu dhe per lojtaret. Dhe ne kete situate nuk mund te mos mendohet shkarkimi i Mirabelli po ashtu dhe te Gattuso.

Emrat e pare qe qarkullojne jane Drejtori Sportiv i Napoli Giuntoli i cili mund te shtyje Maurizo Sarri te vije te Milan. Gjithsesi flitet per hipoteza pasi jane dhe dy ndeshje per tu luajtur dhe gjithcka mund te ndodhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu