Milan e nis me fitore Europa League!

Milan e nis me fitore rrugetimin e saj ne Europe me nje fitore kunder Dudelange. Pas nje pjese te pare te vaket kuqezinjte e nisin me mire pjesen e dyte dhe gjejne avantazhin me te perhershmin Gonzalo Higuain.

Shume lojtare debutuan per here te pare kete sezon si Caldara Bertolacci Abate Mauri apo dhe Halilovic por ndeshje qe sherbeu dhe per lojtare si Bakayoko Laxalt apo Castillejo te luanin 90 minuta te plota. Ndeshja e ardhshme ne Europe do te jete ne Milano kunder Olimpiacos!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu