MILAN E JOSH NJË TJETËR EMËR NGA FIORENTINA

Milani dhe Fiorentina mund të kthehen të bëjnë marrëveshje.

Janë shumë profilet e dy skuadrave që po ushqejnë në këto ditë zërat e merkatos së futbollit.

Nuk është sekret që klubi kuqezi është në gjurmët e Milenkovic dhe Chiesa.

Mbrojtësi italian pëlqehet veçanërisht por Commiso ka ngritur murin me një vlerësim jashtë merkatos: do të duheshin plot 110 milionë euro, 40 për qëndrorin dhe 70 për të kaltrin.

Klubit violë i pëlqen Lucas Paqueta, që do të donin ta merrnin në huazim.

Gjatë këtyre orëve, siç tregohet nga Calciomercato.it, është gati të vijë në modë një tjetër profil, ai i German Pezzella.

Mbrojtësi ekspert mund të lërë Fiorentinen për të mbushur qendren e kuqezinjve që mund të humbasë Musacchio-n dhe Duarte-n.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu