Milan – Dilema Suso ende vazhdon dhe pas deklaratave te Giampaolo!

Ne fillim te pergatitjeve verore ishte pothuajse i sigurte largimi spanjollit nga kuqezinjte kete sezon, por paraqitjet e mira ne ndeshjet miqesore dhe pas deklaratave te Giampaolo u duk sikur Suso eshte nje lojtar i rendesishem dhe per skemen e trajnerit te ri Giampaolo dhe i pashitshem.

Por nese shikojme levizjet ditet e fundit ne Casa Milan ku agjenti lojtarit Alessandro Lucci ka qene i pranishem shpesh keto dite, po ashtu dhe deklarata e Presidentit te Lyon Suso eshte nje lojtar qe po e ndjekim dhe na pelqen si profil e ben akoma me te besueshem faktin qe Suso nuk eshte i pashitshem per drejtuesit e Milan edhe pse kunder deshires se trajnerit.

Por jo vetem kaq: Ditet e fundit ne Casa Milan eshte pare te hyje dhe nje nga agjentet e Agjensis Hollandeze SEG e cila ka ne pronesi shume lojtare ndermjet tyre dhe Memphis Depay i cili luan pikerisht te Lyon, dhe nje mundesi shkembimi midis dy lojtareve nuk do te perjashtohej nga te dy klubet!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu