Milan dhe Sevilla gjejne akordin per Andre Silva!

Sipas lajmeve te fundit nga Gazzetta dello Sport Milan dhe Sevilla do te arrijne akordin per Andre Silva me formulen huazim me te drejte blerjeje rreth 38 milion euro.

Pas Kalinic eshte rradha e Andre Silva te largohet nga rradhet e kuqezinjve, me ardhjen e Higuain per Silvan do behej akoma me e veshtire aktivizimi i tij gjate sezonit, lojtari kerkon me shume minuta dhe Sevilla mund tja siguroje me shume kete gje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu