Milan dhe Napoli ndahen ne barazim!

jMbyllet ne barazim 0-0 supersfida e javes midis Milan dhe Napoli. Dy skuadra qe u perpoqen gjate gjithe kohes per ta fituar takimin por pa ja dale asnjeri.

Ne minuten e 91 Milik kishte rastin me te paster te ndeshjes por nje super Donnarumma evitoi humbjen kuqezinjve.

Nje Milan me i mire ne pjesen e pare duke krijuar raste per shenim, ndersa ne pjesen e dyte Napoli ishte me kerkues.

Nje barazim qe nuk vlen per asnje skuader pasi i largojne ato nga objektivat e tyre.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu