Milan, Conti drejt rikthimit si titullar!

Milan vazhdon pergatitjen per ndeshjen e pare te vitit ne Kupe kunder Sampdoria, ne stervitjen e djeshme ne Milanello Gattuso ka provuar si titullar Andrea Conti i cili mund te rikthehet pas 18 muajsh ne formacion duke pare dhe skualifikimin e Davide Calabria ne Kupe!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu