Milan Club Albania Organizon Milan vs Inter me 22 shtator!

Fillon sezoni ri me nje super udhetim!

Milan Club Albania organizon udhetimin e rradhes per te perkrahur nga afer skuadren e zemres ne San Siro ne derbyn MILAN-Inter.

Udhetimi kushton 420€ dhe perfshin:
-Udhetimin me avion vajtje-ardhje nga Tirana
-Bileten e ndeshjes ne Secondo Anello Arancio (perball tribunes)
-Akomodimi ne hotel me 4 yje per 2 nete sebashku me mengjesin.

Do vizitojme sebashku te gjitha vendet e bukura te Milanos dhe natyrisht Casa Milan ku ndodhen te gjithe trofete e Milanit. Mos mungoni ne kete udhetim te paharrueshem per te perjetur nga afer emocionet e San Siros.

Nisja do te behet ne date 21 shtator ne mengjes dhe kthimi do te jete ne daten 23 shtator mbasdite.
Vendet jane te limituara.

Kontaktoni ne Inbox ose ne Whatsapp ne nr e celit 0692060221 ; 0695300970

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu