Milan Champions lamtumire!

Pas barazimit mbreme kunder Torino dhe fitoret e Inter Roma dhe Lazio pothuajse i shuajne shanset e Milanit per nje vend ne Champions.

Por tani Milan ka nje detyre tjeter, te mbroje vendin qe te dergon ne Europa League ku ekipe si Fiorentina Atalanta apo dhe Sampdoria jane nje kercenim per kuqezinjte.

Djemte e Gattuso kane nje avantazh kalendarin qe ne tre ndeshjet e ardhshme kane si kundershtare Benevento, Bologna dhe Verona por ka nje shqetesim sic jane demtimet e Calhanoglu Romagnoli apo dhe te Biglia dhe Bonnuci qe kane dale me demtime ne ndeshjen kunder Torino!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu