Milan Bertolacci drejt largimit perfundimtar!

Nga lojtaret drejt largimit perfundimtar eshte dhe mesfushori Andrea Bertolacci, lojtari qe luan te Genoa ka nje kontrate me huazim me te drejte blerjeje nga Genoa dhe veshtire se Milan do te lere ne huazim serish por do te largohet vetem nese shitet perfundimisht nga kuqezinjte, kartoni tij kushton 10 milion euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu