Milan, Atalanta, Fiorentina lufta per Europa League!

Milan 60 Atalanta 59 Fiorentina 57 pike jane lufte per nje vend ne Europa League.

Me gjithe gjasat do te jene ndeshjet direkte ato qe do te vendosin skuadren qe do te shkoje direkt ne fazen e grupeve te Europa League duke filluar qe javen e ardhshme Atalanta vs Milan dhe java fundit Milan vs Fiorentina.

Gjithashtu te dyja skuadrat sì Fiorentina dhe Atalanta do te luajne kunder Cagliari e cila dhe ajo kerkon pike per te shpetuar nga Seria B.

37° Java:

Atalanta-Milan

Fiorentina-Cagliari

38° Java:

Milan-Fiorentina

Cagliari-Atalanta

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu