Milan 3 ekipe per Locatellin!

Me skadence te kontrates me kuqezinjte me 2020 Manuel Locatelli nuk po gjen shume hapesira. Per kete arsye lojtari po mendon te largohet nga Milan dhe drejtuesit po gjejne nje zgjidhje per mesfushorin duke e dhene ne huazim.

Skuadrat qe interesohen per sherbimet e lojtarit jane per momentin Sassuolo Fiorentina dhe Torino!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu